Довідка  web системи :

 

Як замовити таксі ?

Замовлення у web сервісі є можливість створити клієнтам які зареєстровані на службі (мають особистий код), або які не реєструвавшись на код мають декілька оплачених поїздок (пошук по телефону замовника). Процес замовлення поділяється на два варіанти :

Швидке замовлення - швидкий процес замовлення, без вказування пункта прибуття.  Швидке замовлення має свої обмеження : немає можливості прорахувати поїздку (не вказується кінцевий пункт), немає можливості створювати ювілейну поїздку, кількість активних замовлень не перевищує одного, замовлення приймається тільки після перевірки диспетчером служби. Після затвердження замовлення є можливість перегляду стану замовлення (взяте водієм / водій чекає / і інше).

   

Кодоване замовлення - вхід у систему з вказуванням особистого коду і пароля. Є можливість : створювати замовлення (включно ювілейні, при умові наявності), переглядати архів попередніх замовлень і список активних замовлень, обмін повідомленнями між службою.

Як зареєструватися у системі web замовлення ?

Перейти на закладку реєстрації і подати заявку на реєстрацію у web систему згідно вказаних даних (особистого кода клієнта, номер телефона на який повідомляти стан замовлення). Після перевірки модератором заявки у вас буде можливість входу на сторінку кодованого замовлення згідно вашого коду і поданого пароля.

Як відмовитися від замовлення ?

Тільки в телефонному режимі !

Як подати скаргу або пропозицію ?

Зі сторінки кодованого замовлення, закладка повідомлення.

Які є ще обмеження web системи ?

Таймер обнулення сесії зєднання (закривається зєднання з web системою через вказаний час).

Не всі браузери підтримують зєднання (перевірено IE, Opera, Mozilla Firefox)

 

на сайт диспетчерської служби

 

Розробник http://taxi.bovsoft.com

НЕМАЄ ЗЄДНАННЯ З СЕРВЕРОМ СЛУЖБИ ! ПОВТОРІТЬ СПРОБУ ЧЕРЕЗ ДЕЯКИЙ ЧАС !!!

НАЗАД