УВАГА ! З 24/07/2018 ТИМЧАСОВО ПРИЗОВІ ПОЇЗДКИ НАДАВАТИСЯ НЕ БУДУТЬ У ЗВЯЗКУ З ВЕЛИКИМ ПОТОКОМ ЗВИЧАЙНИХ ЗАМОВЛЕНЬ.


Подяки - грамоти

 

On-line замовлення

Напишіть нам!

Партнери

Панорамне фото, (активація — ліва кнопка миші):

Неповторний смак і затишок по-українськи – це новий етноресторан «Панич»!

Кредо етноресторану «Панич»: кожного Гостя ми зустрічаємо як Пана! Це правило забезпечить кожному відвідувачеві теплий прийом, уважне ставлення персоналу, виключно смачні страви й атмосферу справжнього свята. Подаруйте собі задоволення – завітайте до «Панича»!

Додатково

Cтильний кафе бар Роял Дач, зроблений в голландському стилі розташований в передмісті Луцка (1,4 км) в Ковельському напрямку (М-14).
В барі 3 рівня і складається з камінного залу ,який вміщає 6 посадочних місць(п/м).Основного залу з кількістю 20 п/м.Підвальчик на 6 п/м та банкетний зал на 8 п/м. Дуже великою популярність серед відвідувачів користується окрема банкетна зала зроблена в традиційно-українському стилі з пічкою яка додає несамовитий національно український колорит обстановці та стравам які готуються безпосередньо в присутності гостей.
На подвір'ї кафе бару ви зможете побачити і помилуватись витонченністю та майстерністю дизайнерської думки.Бесідки , місток з водоспадом та альпійською гіркою, піч в якій готуються страви з печі, та інші елементи декорації яких не можливо помітити за один візит ,вся ця гармонія краси змушує гостей зробити пам'ятні фото ,що і являється доказом високого рівня стилю та краси. З недавнього часу при кафе барі Роял дач працюємотель, де транзитні пасажири та водії можуть скористатись окремою автостоянкою та комфортабельними номерами відпочинку  про наявність яких можна замовити або дізнатись за телефоном (097)9561741.
Кухня різноманітна ,переважно національна Українська.
  Для Вашого затишку і гарного відпочинку в барі 
 щоп’ятниці  співає  Анатолій Вітинський , який мелодійно скрасить Ваш відпочинок і додасть йому романтичного забарвлення,а на літній період гостей чекають українські вечорниці,які будуть проводитись на подвірї, з українською народною музикою,національними костюмами, смачною українською кухнею з печі, та традиційною українською гостинністю. Також до Ваших послуг працює елітна баня на дровах з басейном , розрахована на 6 осіб.Фото бані можна подивитись тут 

Запрошуєм всіх Вас провести гарно час!!

Додатково сайт

Додатково сауна

І ДОВШЕ ВІД ЖИТТЯ ЛЮБОВ ТРИВАЄ...

Пам’ятники бувають різними. Хтось увіковічнює дорогу людину у бронзі чи граніті. Хтось, нанизавши на фабулу сюжету найцікавіші факти біографії, створює про неї книгу. Хтось пише портрет. Пам’ятником творцеві і керівникові українського мандрівного театру двадцятих – тридцятих років ХХ століття, режисерові і акторові Олександрові Залеському та його дружині, талановитій актрисі цього театру Ніні Залеській став готель, споруджений їхнім внуком Олексієм. Є в цьому особливий сенс. Безконечно мандруючи просторами Речі Посполитої, до якої тоді входили і західні області України, Залеські зі своєю театральною трупою зупинялися переважно в готелях. Були вони різні, ті тимчасові прихистки на довгій і нелегкій дорозі, бо театр показував свої вистави і в великих містах, і в маленьких містечках, і навіть у селах. Мандрівним артистам було не до розкішних апартаментів. А про ось такий, як цей чудовий готель у сучасному Луцьку, справжній витвір архітектурної думки, Олександр та Ніна Залеські могли тільки мріяти. Він є своєрідним пам’ятником їхній мрії, їхньому мистецькому подвижництву, творчій одержимості, а ще – неймовірному коханню.

Історія цього кохання розпочалася у двадцятих роках минулого століття. Тоді красуня Ніна з Луцька, яка походила з відомого козацького роду Нетяг, заради своєї любові відмовилася від мрії стати професійною художницею, залишила навчання у Краківській академії мистецтв, змінила вибір життєвого шляху і стала актрисою мандрівного театру поляка Олександра Залеського. Олександр, власник, головний режисер і актор цього самого театру, спадкоємець древнього шляхетського роду, представники якого належали до когорти претендентів на королівський трон (як відомо, короля вибирали зі знатної шляхти), під впливом своєї коханої став палким популяризатором української драматургії.

Їхнє сімейне щастя було коротким. Але любов двох творчих особистостей виявилася значно довшою за їхні земні дороги. Її відблиск і досі зачаровує сучасників, як сяйво далекої зірки.......

Додатково

 • Магазин ”Дім кераміки”
 • Туристичне агенство „Валерія”
 • Дидячий магазин „Тигрес”
 • Страхова компанія „Брокбізнес”
 • Приватний нотаріус Грушицька Віталіна Віталіївна
 • Спортивний комплекс „ПауерХаус”
 • Фотосалон „Фуджі”
 • Магазин „Компютерний Всесвіт”
 • Автосервіс „Лідер-Сервіс”
 • Магазин поб.техніки „СофтЛайн”
 • Магазин меблів „Руслан”
 • Магазин подарунків та квітів „Від Наталі”
 • Мережа аптек „Сальве”
 • Магазин „ДімВікон”
 • Магазин шкіряного одягу „АлексАндер”

Також, ми співпрацюємо із такимии закладами як: клуб „Сенатра”, нічний клуб „Золото”, ресторан „Каштан”, супермаркет „МЕТРО” та ін.

© 2008-2018 - www.moryachok.com.ua
Всі права застережено.
Луцька веб-студія ефективних рішень «oSs» - Професійне створення веб-сайтів.